E-ticaret özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için oldukça uygun bir ticaret şeklidir. E-ticaret, belirli satış noktalarının dışına çıkarak satışların artmasına olanak sağlar.

Referanslarımız

E-Ticarette Başarı İçin Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

null

Kolay Alışveriş Yapılmasını Sağlayın

Sitenizi ziyaret edenlerin alışverişlerini en kısa zamanda gerçekleştirmelerine imkân sağlayın. Hızlı alışveriş tecrübesi her zaman tercih nedenidir.
null

Sürekli Değişik Kampanyalar Yapın

Müşteriler bir kampanyanın sona ereceğini gördüklerinde, hemen satın alma ihtimalleri artıyor. Ayrıca müşterileriniz sık sık yeni kampanya var mı diye sitenizi ziyaret edeceklerdir.
null

Site İçi Kolay Arama Sağlayın

Aradıklarını uğraşmadan bulmaları, müşterinin mağazanızda harcadığı zamanı kısaltır ve müşteri memnuniyetini artırır. Bunun için ürünlerinizi tanıtan anahtar kelimelere dikkat edin.
null

Kargo Ücretini Alışveriş Öncesinde Net Olarak Gösterin

Müşteriler son dakikada değil, satın alma işlemini tamamlamadan önce kargo ücretinin tam olarak ne kadar tutacağını bilmek isterler. Bu konuda doğru bilgi verin.
null

Farklı Ödeme Seçenekleri Önerin

Alışverişe para harcayan müşteriler, banka komisyonu ödemekten nefret ederler. Onlar için en kullanışlı ödeme biçimi hangisiyse onu seçmeleri için çok sayıda seçenek sunmanız gerekir.
null

Ürünlerde Detay ve Bol Görsel Kullanın

E-ticarette müşterilerin ürünü fiziksel olarak  inceleme imkanı yoktur.  Müşterileriniz alacağı ürünü, sitenizdeki görsellerden ne kadar çok görüp tanırsa,  satın almaya karar vermesi o kadar kolay olur.
null

Ürün Gönderimlerini Hızlı Yapın

Müşteriler ihtiyaç duydukları şeyin kendilerine hemen ulaşmasını isterler. Teslimatı en hızlı yapan satıcılar her zaman öne çıkarlar. Bu nedenle teslimat sürenizi kısa tutmak elinizden geleni yapın.
null

Alışveriş Her Aşamasında Destek Sağlayın

Sizi ulaştıklarında onlara karşı ilgili ve kolay ulaşılır destek sunarsanız, sitenizi daha sonra tekrar ziyaret ederler. Her zaman ulaşılabilir olun ve desteği maksimum seviyede tutun.
null

Sitenizin Güvenliğine Önem Verin

Müşteriler alışveriş yapacakları siteyi seçerken güvenliğe önem veriyorlar. SSL protokolü kullanmayan satıcılar müşterilerine yeterince güvenli alışveriş imkanı sunmuyorlar demektir.
null

Değişik Kargo Firmaları Önerin

Müşteriler, aksilik yaşadıkları kargolardan yeniden ürün beklemeyi sevmezler. Bu yüzden  ürünü almaktan vazgeçen müşterilerolabilir. Müşterilere farklı kargo seçenekleri sunun.

İmajİzmir Tanıtım Sİstemleri

Bildiklerimizi sizinle paylaşmak için buradayız…